X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Rent a Car & Oto Galeri Yazılımı

AnasayfaYazılımlar Rent a Car & Oto Galeri Yazılımı

Rent a Car & Oto Galeri Yazılımı

Responsive (Mobil Uyumlu) Kolay Yönetilebilir Panel
Rent A Car Red Web Paketi

Rent A Car Red Web Paketi

$124.24

Tek Sefer Öde

Kendi Hostuna Yükle

Ömür Boyu Kullan!

Yazılım Paketleri

Elektronikleşen dünyada her işletmenin neredeyse bir internet sitesi vardır. Bu internet sitelerinin artmasından kaynaklı hazır internet sitesi satışları artmıştır. Buna istinaden çok sayıda hazır web sitesi satan firma ortaya çıkmıştır. Pek çok iyi hizmet vermemektedir. Fakat biz bulut ajans olarak en iyi hizmetleri vermekteyiz. Her daim güvenilir hizmetlerimiz ile müşterilerimizin her daim memnun kalmasını sağlamaktayız. Tüm Türkiye'ye hizmet versek de Bursa merkezli bir ajansız. Hizmetlerimiz de sadece web sitesi tasarımı ile sınırlı değil.

En İyi Hosting Servisi Paketleri

Yazılım paketleri kategorisinde de en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Paketlerimiz üç adet olmak üzere satışa sunulmuştur. İlk olarak hosting 1 paketimiz daha çok bütçesini düşünerek hareket edenlere hitap etmektedir. Hosting 1 sunucumuzda 10 GB aylık trafik imkanı vardır. Buna ek olarak 1 GB disk alanı ile müşterilerimizi memnun etmekteyiz.

 

Tabi ki de bu alanların daha çok olduğu paketler de mevcut. Hosting 2 ve hosting 3 paketleri de alıcılarını bekliyor. Bu paketlerde yer alan depolama ve trafik alanları daha geniş.  Tüm bu yazılım paketleri ve fiyatları gayet uygun durumda. Piyasada hali hazırda bu hizmeti veren firmalar var. Fakat biz bulut ajans olarak bu fiyatların en uygun olanlarını müşterilere sunmaktayız.

Hazır Web Sitesi Satışı

Web sitelerinin ihtiyaca göre tasarlanmasını da hizmet olarak vermekteyiz. Müşterilerimizin istediği konsepte uygun olarak her daim en iyi şekilde hazır web sitesi tasarımı yapmaktayız. Tasarım yapan çalışanlarımız bu konuda tecrübeli ve alanında uzmanlar. Ayrıca çok da hızlı çalışmaktayız. Müşteriden sipariş alır almaz hizmetimize başlamaktayız. Bu bakımdan hazır web sitesi tasarlama ve teslimde bir numarayız. Müşteri memnuniyetinin sağlanması adına her şeyi yapmaktayız.

En İyi Hazır Temalar

Hali hazırda satışa sunulan pek çok temamız vardır. Bu temaları satın alıp istenilen sitede kullanmak çok hesaplıdır. Hazır web sitesi satın alamayacak olanlar hazır tema satın almaktadır. Bu sayede herkesin bütçesine uygun olarak hazır tema satışı bulunmaktadır. Her bir temamız özenle harılanmış olup herkesin zevkine hitap edecek kadar çok sayıdadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Her yıl ödeme yapmam gerekir mi?

Tüm yazılımlarımız domaine lisanslı olarak ömür boyu kullanım ile sunulmaktadır. Bu nedenle bir defaya mahsus ödeme yaparsınız.

Kurulum yapıyor musunuz?

Kurulum işlemleri standart prosedürlerde olduğu gibidir. Ekstrem ve karmaşık işlemler bulunmaz. Kurulum dosyası içerisinde gerekli talimat ve bilgiler mevcuttur. Kurulum işlemini bizim yapmamızı istediğiniz taktirde bu işlem ek ücret ile yapılmaktadır.

İstediğim kadar domaine kurabilir miyim?

Scriptlerimiz domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden ürünü satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen script, siparişte belirtilen domaine lisanslanır. Script kurulumu tamamlandıktan sonra, domain değişikliği yapılmamaktadır.

Daha sonra lisans değişikliği yapabilir miyim?

Sipariş tarihi üzerinden 1 AY geçen lisanslar DEĞİŞTİRİLMEZ. Ancak aynı domainin uzantısını istediğiniz şekilde değiştirebiliriz. Örneğin: ilk siparişde domain uzantısı .net ise bunu daha sonra .com olarak değiştirebilirsiniz.

Kendi hostumda barındırabilir miyim?

Evet barındırabilirsiniz. Ancak hosting hizmetinizin, ürünün tanıtım sayfasında belirtilen "sunucu gereksinimlerini" karşılıyor olması gerekmektedir.

Teknik destek veriyor musunuz?

Ürünlerimizin standart işleyişi ile ilgili olabilecek her türlü sorun, hata ve aksaklık konularında teknik destek sunmaktayız. Bunun dışında kalan tüm konularda ücretli destek almanız gerekmektedir.

Ne kadar süre içerisinde teslim edilir?

Kredi kartı ile yapılan siparişler otomatik olarak onaylanır ve hesabınıza tanımlanır. Banka havale/eft ile ödenen siparişler ortalama 10 dakika içerisinde onaylanmaktadır.

Teslimat nasıl yapılıyor?

Siparişiniz onaylandıktan sonra indirme linkiniz müşteri hesabınıza otomatik olarak tanımlanmaktadır.

Kredi Kartı ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile tek sefer veya 12 taksite kadar ödeyebilirsiniz. Taksitle yapılacak ödemelerde banka komisyon oranları söz konusu olmaktadır.

Banka Havale/EFT şeklinde ödeme yapabilir miyim?

Elbette yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, sipariş esnasında ödeme seçeneğini "Banka Havale/EFT" olarak seçmektir. Son aşamada banka hesap bilgilerimiz verilecektir. Size uygun banka hesap bilgimize ilgili tutarı yatırabilirsiniz.

PAYPAL ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Malesef Paypal, Türkiye'de faaliyet göstermediği için kabul edemiyoruz.

Ek modül ve düzenlemeler yapar mısınız?

Özel istek ve talepleriniz ücreti mukabilinde, iş müsaitliği durumuna göre değerlendirilmektedir.

Geri iade imkânım var mı?

Malesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Yazılımı alt klasörde veya subdomain olarak çalıştırabilir miyim?

Yazılımlarımızı sitenizin alt klasöründe çalıştırabilirsiniz. Fakat subdomain olarak çalıştıramazsınız. Ya subdomain ya da ana domain olacak şekilde lisans tanımlaması yapılabilmektedir. Ek olarak, alt dizinden ana dizine taşımak için sürükle/bırak yapmanız yeterlidir.

Rent a car sahibisiniz ve araçlarınızı kiralayabilecek müşterilerinize, internet üzerinde erişmek istiyorsunuz. Elbette genellikle kiralanacak araçlara internet üzerinden karar veren ülkemiz insanına hitap edebilmek için bu zaten gereklidir. Sizde bu eksikliğinizi gidererek daha profesyonel çalışmaya karar verdiniz ve bir araç kiralama sitesi açmak istiyorsunuz. Eğer web sitenizi nasıl açacağınızı bilmiyorsanız veya biliyor ama sitenizi en güzel şekilde nasıl kuracağınızı düşünüyorsanız sizin için ilaç gibi gelecek hazır rent a car sitesi paketlerini inceleyebilirsiniz.

Rent a car işletmelerinin yüksek müşteri potansiyeline sahip olan web siteleri ile faaliyetlerine hız kattığını fark etmemek mümkün değil. İşte bu yüzden sizlerde eğer bu farkı yaşamak istiyorsanız çok pratik şekilde seçeceğiniz rent a car sitesine sahip olabilirsiniz. Mevcut paketlerden seçiminizi yaptıktan sonra şık ve iyi bir web sitesi sahibi olmanız için bir engel kalmıyor. Ancak sadece web sitesi sahibi olan bir rent a car işletmesi olmanın da ötesinde kazanımlarda elde edeceksiniz.

Rent a car sitesi sayesinde kuracağınız web site şık görünümlü bir site olmanın yanı sıra fonksiyonel olarak sizi ve müşterilerinizi de memnun ederek faaliyetlerinizi kolaylaştıracak ve aynı zamanda gücünüze güç katacaktır. Uzman bir ekip tarafından yapılan tasarım ve yazılımları sayesinde Google gibi arama motorlarına entegrasyonda sizi rakiplerinizden bir adım öne taşıyacak olacak hazır site seçenekleri ile artık araç kiralama hizmetlerinde en büyük konforu edinmiş olacaksınız.

Araç kiralama sitenizi kurmak için seçmiş olduğunuz renta car sitesi paketleri ile aynı zamanda firmanızın prestijinizi de artırmış olacaksınız. Öyle ki web sayfası olamayan rant a car firmalarının çok fazla tercih edilmediği ve güven sağlamadığı gerçeğini de yapılan araştırmalar ortaya çıkarmaktadır. Bu nedenle hazır web sitesi paketleri ile çok kısa sürede hazır hale gelecek olan web siteniz ile sizde artık sektörünüzde ki rakipleriniz ile daha rahat mücadele edebileceksiniz.

Sizlerde hazır sistemimizi kullanarak memnuniyetini bizimle paylaşan kişilerden birisi olmak istiyorsanız, hemen şimdi hazır rent a car web sitesi paketlerini incelemeye başlayabilirsiniz.

Hazır rent a car sitesi, rent a car web sitesi, rent a car scriptleri


Top