X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Emlak Yazılımı

AnasayfaYazılımlarEmlak Yazılımı

Emlak Yazılımı

Responsive (Mobil Uyumlu) Kolay Yönetilebilir Panel
Emlak Yazılımı

Emlak Yazılımı

$92.10

Tek Sefer Öde

Kendi Hostuna Yükle

Ömür Boyu Kullan!

Yazılım Paketleri

Elektronikleşen dünyada her işletmenin neredeyse bir internet sitesi vardır. Bu internet sitelerinin artmasından kaynaklı hazır internet sitesi satışları artmıştır. Buna istinaden çok sayıda hazır web sitesi satan firma ortaya çıkmıştır. Pek çok iyi hizmet vermemektedir. Fakat biz bulut ajans olarak en iyi hizmetleri vermekteyiz. Her daim güvenilir hizmetlerimiz ile müşterilerimizin her daim memnun kalmasını sağlamaktayız. Tüm Türkiye'ye hizmet versek de Bursa merkezli bir ajansız. Hizmetlerimiz de sadece web sitesi tasarımı ile sınırlı değil.

En İyi Hosting Servisi Paketleri

Yazılım paketleri kategorisinde de en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Paketlerimiz üç adet olmak üzere satışa sunulmuştur. İlk olarak hosting 1 paketimiz daha çok bütçesini düşünerek hareket edenlere hitap etmektedir. Hosting 1 sunucumuzda 10 GB aylık trafik imkanı vardır. Buna ek olarak 1 GB disk alanı ile müşterilerimizi memnun etmekteyiz.

 

Tabi ki de bu alanların daha çok olduğu paketler de mevcut. Hosting 2 ve hosting 3 paketleri de alıcılarını bekliyor. Bu paketlerde yer alan depolama ve trafik alanları daha geniş.  Tüm bu yazılım paketleri ve fiyatları gayet uygun durumda. Piyasada hali hazırda bu hizmeti veren firmalar var. Fakat biz bulut ajans olarak bu fiyatların en uygun olanlarını müşterilere sunmaktayız.

Hazır Web Sitesi Satışı

Web sitelerinin ihtiyaca göre tasarlanmasını da hizmet olarak vermekteyiz. Müşterilerimizin istediği konsepte uygun olarak her daim en iyi şekilde hazır web sitesi tasarımı yapmaktayız. Tasarım yapan çalışanlarımız bu konuda tecrübeli ve alanında uzmanlar. Ayrıca çok da hızlı çalışmaktayız. Müşteriden sipariş alır almaz hizmetimize başlamaktayız. Bu bakımdan hazır web sitesi tasarlama ve teslimde bir numarayız. Müşteri memnuniyetinin sağlanması adına her şeyi yapmaktayız.

En İyi Hazır Temalar

Hali hazırda satışa sunulan pek çok temamız vardır. Bu temaları satın alıp istenilen sitede kullanmak çok hesaplıdır. Hazır web sitesi satın alamayacak olanlar hazır tema satın almaktadır. Bu sayede herkesin bütçesine uygun olarak hazır tema satışı bulunmaktadır. Her bir temamız özenle harılanmış olup herkesin zevkine hitap edecek kadar çok sayıdadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Her yıl ödeme yapmam gerekir mi?

Tüm yazılımlarımız domaine lisanslı olarak ömür boyu kullanım ile sunulmaktadır. Bu nedenle bir defaya mahsus ödeme yaparsınız.

Kurulum yapıyor musunuz?

Kurulum işlemleri standart prosedürlerde olduğu gibidir. Ekstrem ve karmaşık işlemler bulunmaz. Kurulum dosyası içerisinde gerekli talimat ve bilgiler mevcuttur. Kurulum işlemini bizim yapmamızı istediğiniz taktirde bu işlem ek ücret ile yapılmaktadır.

İstediğim kadar domaine kurabilir miyim?

Scriptlerimiz domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden ürünü satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen script, siparişte belirtilen domaine lisanslanır. Script kurulumu tamamlandıktan sonra, domain değişikliği yapılmamaktadır.

Daha sonra lisans değişikliği yapabilir miyim?

Sipariş tarihi üzerinden 1 AY geçen lisanslar DEĞİŞTİRİLMEZ. Ancak aynı domainin uzantısını istediğiniz şekilde değiştirebiliriz. Örneğin: ilk siparişde domain uzantısı .net ise bunu daha sonra .com olarak değiştirebilirsiniz.

Kendi hostumda barındırabilir miyim?

Evet barındırabilirsiniz. Ancak hosting hizmetinizin, ürünün tanıtım sayfasında belirtilen "sunucu gereksinimlerini" karşılıyor olması gerekmektedir.

Teknik destek veriyor musunuz?

Ürünlerimizin standart işleyişi ile ilgili olabilecek her türlü sorun, hata ve aksaklık konularında teknik destek sunmaktayız. Bunun dışında kalan tüm konularda ücretli destek almanız gerekmektedir.

Ne kadar süre içerisinde teslim edilir?

Kredi kartı ile yapılan siparişler otomatik olarak onaylanır ve hesabınıza tanımlanır. Banka havale/eft ile ödenen siparişler ortalama 10 dakika içerisinde onaylanmaktadır.

Teslimat nasıl yapılıyor?

Siparişiniz onaylandıktan sonra indirme linkiniz müşteri hesabınıza otomatik olarak tanımlanmaktadır.

Kredi Kartı ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile tek sefer veya 12 taksite kadar ödeyebilirsiniz. Taksitle yapılacak ödemelerde banka komisyon oranları söz konusu olmaktadır.

Banka Havale/EFT şeklinde ödeme yapabilir miyim?

Elbette yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, sipariş esnasında ödeme seçeneğini "Banka Havale/EFT" olarak seçmektir. Son aşamada banka hesap bilgilerimiz verilecektir. Size uygun banka hesap bilgimize ilgili tutarı yatırabilirsiniz.

PAYPAL ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Malesef Paypal, Türkiye'de faaliyet göstermediği için kabul edemiyoruz.

Ek modül ve düzenlemeler yapar mısınız?

Özel istek ve talepleriniz ücreti mukabilinde, iş müsaitliği durumuna göre değerlendirilmektedir.

Geri iade imkânım var mı?

Malesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Yazılımı alt klasörde veya subdomain olarak çalıştırabilir miyim?

Yazılımlarımızı sitenizin alt klasöründe çalıştırabilirsiniz. Fakat subdomain olarak çalıştıramazsınız. Ya subdomain ya da ana domain olacak şekilde lisans tanımlaması yapılabilmektedir. Ek olarak, alt dizinden ana dizine taşımak için sürükle/bırak yapmanız yeterlidir.

Emlak faaliyetleri yürütüyorsanız, bir web sayfasına muhakkak ihtiyacınız vardır. Öyle ki artık insanlar sıcacık evlerinden internet üzerinden çıktıkları gezintiyle alacakları evleri, dükkânları ve arsaları gezmeyi daha çok tercih ediyor.

İnternetin yaygın kullanılması ve hemen her yaş grubunun internetten aktif yararlanır hale gelmesiyle birlikte, artık emlak sektörü de internette önemli bir paya sahip olmuştur. Emlak faaliyetleri yürütmek için web sitesiz bir çalışma anlayışına sahip kişi veya şirketler, hep rakiplerinden birkaç adım geride kalmaya mahkûm edilmiştir.

Emlak faaliyetlerini yürütmek için âdete zaruri hale gelen web sitesi için sizde biran önce gerekenleri yapmak istiyorsanız işte bu noktada ‘nasıl bir web sitesini kime yaptırmalıyım’ sorusu zihninizi meşgul etmeye başlamış demektir. Elbette bu soruyu yanıtlayacak birçok şirket bu ihtiyacınıza cevap vermek isteyecektir. Ancak bu sektörde web sitenizin olmasından çok rakiplerinizden daha iyi nasıl olacağıdır.

Rakiplerinizden daha iyi bir web site istiyorsanız, hazır emlak sitesi paketlerini incelemeniz önemli olacaktır. Burada inceleyeceğiniz web siteler alt yapı, kullanım kolaylığı, estetiklik ve birçok açıdan değerlendirildiğinde farkını size satış öncesinde dahi hissettirmeye başlayacaktır.

emlak sitesi paketleri, Google gibi arama motorlarına entegrasyona en uyumlu şekilde yapılmak üzere yazılımı tamamlanmış sitelerdir. Bu uzman ekibin elinden çıkan yazılım alt yapısı sayesinde müşterilerinize ulaşımınız da hız kazanacaktır. Google üzerinden müşteri olma potansiyeline sahip kişiler sizi daha rahat bulabileceklerdir.

Öte yandan sadece müşterileriniz web sayfanızı kolay bulması için güçlü bir alt yapıya sahip olduğunu söylemek, Hazır emlak sitesi paketleri için yeterli olmayacaktır. Çünkü bu paketler sayesinde müşterileriniz web sitenize geldikten sonrada adeta ferah bir mağazaya girmiş gibi hissedecektir. Bu durum sizin için avantajlar getirmektedir. Müşteriniz web sitenizin şık tasarımı ile karşılanacak ve kolay kullanımı sayesinde siteniz de rahatlıkla aradığını bulması sağlanacaktır.

Web siteniz için önemli olan bir diğer önemli boyut ise sizin kullanım açısından web sitenizde problem yaşamamanızdır. Sizde web sitenizin emlak sektörüne uygun fonksiyonelliği sayesinde bu rahatlığı web sitenizde hissedeceksiniz ve kolay kullanımı ile duyduğunuz memnuniyet artacaktır.

Hazır Emlak Sitesi, Emlak web Sitesi, Emlak Scriptleri


Top