X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Kurumsal Firma Yazılımı

AnasayfaYazılımlarKurumsal Firma Yazılımı

Kurumsal Firma Yazılımı

Responsive (Mobil Uyumlu) Kolay Yönetilebilir Panel
Mimarlık - İnşaat Web Paketi

Mimarlık - İnşaat Web Paketi

$123.12

Tek Sefer Öde

Kendi Hostuna Yükle

Ömür Boyu Kullan!

Yazılım Paketleri

Elektronikleşen dünyada her işletmenin neredeyse bir internet sitesi vardır. Bu internet sitelerinin artmasından kaynaklı hazır internet sitesi satışları artmıştır. Buna istinaden çok sayıda hazır web sitesi satan firma ortaya çıkmıştır. Pek çok iyi hizmet vermemektedir. Fakat biz bulut ajans olarak en iyi hizmetleri vermekteyiz. Her daim güvenilir hizmetlerimiz ile müşterilerimizin her daim memnun kalmasını sağlamaktayız. Tüm Türkiye'ye hizmet versek de Bursa merkezli bir ajansız. Hizmetlerimiz de sadece web sitesi tasarımı ile sınırlı değil.

En İyi Hosting Servisi Paketleri

Yazılım paketleri kategorisinde de en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Paketlerimiz üç adet olmak üzere satışa sunulmuştur. İlk olarak hosting 1 paketimiz daha çok bütçesini düşünerek hareket edenlere hitap etmektedir. Hosting 1 sunucumuzda 10 GB aylık trafik imkanı vardır. Buna ek olarak 1 GB disk alanı ile müşterilerimizi memnun etmekteyiz.

 

Tabi ki de bu alanların daha çok olduğu paketler de mevcut. Hosting 2 ve hosting 3 paketleri de alıcılarını bekliyor. Bu paketlerde yer alan depolama ve trafik alanları daha geniş.  Tüm bu yazılım paketleri ve fiyatları gayet uygun durumda. Piyasada hali hazırda bu hizmeti veren firmalar var. Fakat biz bulut ajans olarak bu fiyatların en uygun olanlarını müşterilere sunmaktayız.

Hazır Web Sitesi Satışı

Web sitelerinin ihtiyaca göre tasarlanmasını da hizmet olarak vermekteyiz. Müşterilerimizin istediği konsepte uygun olarak her daim en iyi şekilde hazır web sitesi tasarımı yapmaktayız. Tasarım yapan çalışanlarımız bu konuda tecrübeli ve alanında uzmanlar. Ayrıca çok da hızlı çalışmaktayız. Müşteriden sipariş alır almaz hizmetimize başlamaktayız. Bu bakımdan hazır web sitesi tasarlama ve teslimde bir numarayız. Müşteri memnuniyetinin sağlanması adına her şeyi yapmaktayız.

En İyi Hazır Temalar

Hali hazırda satışa sunulan pek çok temamız vardır. Bu temaları satın alıp istenilen sitede kullanmak çok hesaplıdır. Hazır web sitesi satın alamayacak olanlar hazır tema satın almaktadır. Bu sayede herkesin bütçesine uygun olarak hazır tema satışı bulunmaktadır. Her bir temamız özenle harılanmış olup herkesin zevkine hitap edecek kadar çok sayıdadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Her yıl ödeme yapmam gerekir mi?

Tüm yazılımlarımız domaine lisanslı olarak ömür boyu kullanım ile sunulmaktadır. Bu nedenle bir defaya mahsus ödeme yaparsınız.

Kurulum yapıyor musunuz?

Kurulum işlemleri standart prosedürlerde olduğu gibidir. Ekstrem ve karmaşık işlemler bulunmaz. Kurulum dosyası içerisinde gerekli talimat ve bilgiler mevcuttur. Kurulum işlemini bizim yapmamızı istediğiniz taktirde bu işlem ek ücret ile yapılmaktadır.

İstediğim kadar domaine kurabilir miyim?

Scriptlerimiz domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden ürünü satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen script, siparişte belirtilen domaine lisanslanır. Script kurulumu tamamlandıktan sonra, domain değişikliği yapılmamaktadır.

Daha sonra lisans değişikliği yapabilir miyim?

Sipariş tarihi üzerinden 1 AY geçen lisanslar DEĞİŞTİRİLMEZ. Ancak aynı domainin uzantısını istediğiniz şekilde değiştirebiliriz. Örneğin: ilk siparişde domain uzantısı .net ise bunu daha sonra .com olarak değiştirebilirsiniz.

Kendi hostumda barındırabilir miyim?

Evet barındırabilirsiniz. Ancak hosting hizmetinizin, ürünün tanıtım sayfasında belirtilen "sunucu gereksinimlerini" karşılıyor olması gerekmektedir.

Teknik destek veriyor musunuz?

Ürünlerimizin standart işleyişi ile ilgili olabilecek her türlü sorun, hata ve aksaklık konularında teknik destek sunmaktayız. Bunun dışında kalan tüm konularda ücretli destek almanız gerekmektedir.

Ne kadar süre içerisinde teslim edilir?

Kredi kartı ile yapılan siparişler otomatik olarak onaylanır ve hesabınıza tanımlanır. Banka havale/eft ile ödenen siparişler ortalama 10 dakika içerisinde onaylanmaktadır.

Teslimat nasıl yapılıyor?

Siparişiniz onaylandıktan sonra indirme linkiniz müşteri hesabınıza otomatik olarak tanımlanmaktadır.

Kredi Kartı ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile tek sefer veya 12 taksite kadar ödeyebilirsiniz. Taksitle yapılacak ödemelerde banka komisyon oranları söz konusu olmaktadır.

Banka Havale/EFT şeklinde ödeme yapabilir miyim?

Elbette yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, sipariş esnasında ödeme seçeneğini "Banka Havale/EFT" olarak seçmektir. Son aşamada banka hesap bilgilerimiz verilecektir. Size uygun banka hesap bilgimize ilgili tutarı yatırabilirsiniz.

PAYPAL ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Malesef Paypal, Türkiye'de faaliyet göstermediği için kabul edemiyoruz.

Ek modül ve düzenlemeler yapar mısınız?

Özel istek ve talepleriniz ücreti mukabilinde, iş müsaitliği durumuna göre değerlendirilmektedir.

Geri iade imkânım var mı?

Malesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Yazılımı alt klasörde veya subdomain olarak çalıştırabilir miyim?

Yazılımlarımızı sitenizin alt klasöründe çalıştırabilirsiniz. Fakat subdomain olarak çalıştıramazsınız. Ya subdomain ya da ana domain olacak şekilde lisans tanımlaması yapılabilmektedir. Ek olarak, alt dizinden ana dizine taşımak için sürükle/bırak yapmanız yeterlidir.

İnternet çağı olan günümüzde web sitesi olmayan kurumlar artık faaliyetlerini yürütmekte yetersiz kalıyor. Bu nedenle web sitesi kurmak işletmeler için zaruri bir hal aldı. Ancak sanal dünyadan işletmenize açılan bir kapı olacak bu siteyi kurmakta, oldukça uzmanlık istiyor. Ya da web site yapımında uzman olan kişilerin desteğine ihtiyaç duyacaksınız.

Hazır firma sitesi ile artık bu durum sorun olmaktan çıktı. İşletmelerinize ait web sitesi kurmak sanıldığı kadar zor ve karmaşık bir konu olmaktan çıkıyor. Şık görüntüsü ve fonksiyonel kullanımıyla internet dünyasında bir şubenizin bulunmasını sağlayacak siteyi, hazır siteler sayesinde çok rahatlıkla yapabiliyorsunuz.

Kurumsal web site ihyacı için çok farklı yazılım ve tasarım seçenekleri ile internette karşılaşmak mümkün ancak yapılan araştırmalar, işletmelerin en çok memnun kaldığı web site yazılımı ve tasarımı konusunda hazır sitelerin açık ara önde olduğunu gösteriyor. Kurumsal firma sitesi, işletmenizin faaliyetlerini ortaya koymak ve hemen tamamı internet kullanıcısı olan hedef kitlenize ulaşmak için büyük avantaj sağlıyor.

Kurumsal firma sayfalarının sağladığı katkılar, kurumların prestijini artırmakta da önemli bir parametre olarak görülüyor. Yapılan araştırmalar gösteriyor ki, web sitesi bulunmayan kurumsal firmalara internet kullanıcılarının çok fazla itibar etmediği görülüyor. Bu nedenle web sitenin sadece işletmelerin faaliyetlerini artırmada önemli bir katkısı olduğunu söylemek yeterli olmaz. Çünkü web sayfası bulunmayan işletmelerin mevcut potansiyelleri de dolaylı olarak törpüleniyor ve itibar kayıplarına neden oluyor.

Web sitenizi oluştururken kullanıcılarınızın cep telefonlarındanda rahat kullanabilmeleri için  mobil site kurmak önemlidir. Hazır web sitesi paketlerimizin  tamamı mobil uyumludur. 


Top